ПРОЄКТИ
Spilno Rizdvo
Спільно Різдво
Спільно Різдво — святковий простір для дітей та молоді з тритижневою програмою, де всі охочі зможуть знайти нових друзів та отримати знання з креативних практик і суспільно-важливих тем. Проєкт заохочує згуртуватися навколо українських різдвяних культурних традицій та покращити психоемоційний стан.
The way of Transcarpathian Painting
Видобуваємо сенси: Спільно та Поруч Кемп
Сумісна програма разом с UNICEF. Це два літних кемпи для дітей Закарпаття, вони у різних форматах підтримують дітей, що постраждали під час війни, через розучення нових практичних професійних навичок та соціалізацію
The way of Transcarpathian Painting
Шлях Закарпатського живопису
На основі 459 пейзажів, які були намальовані 70 років тому, було створено культурний маршрут місцями малювання митців. Таким чином, кожен подорожуючий може відвідати найбільш живописні місця краю.
Lost churches of Zakarpattya
Втрачені церкви Закарпаття
Наукове дослідження у центральній Європі, що містить 156 об'єктів втраченої сакральної архітектури. Серед них: дерев'яні церкви, дзвіниці, муровані церкви поліетнічних груп населення краю.
Flower of Hope
Квітка надії
Інноваційна AR-виставка просто неба, яка поширила знання про унікальне культурне явище України — перший фестиваль української молодіжної музики «Червона Рута 1989»..
Dronevar
Dronevar
Перегони на дронах в Середньовічному Ужгородському замку — навіть й не снилось. Підтримав учасників гість змагань — світова зірка дрон-рейсингу Чед Новак із Австралії.
Klepach
Клепач
Закарпатський технотеатр. Клепач — традиційний інструмент Карпатської школи ковальського мистецтва в Україні. У давнину за допомогою нього також повідомляли про лихо, а зараз — це спосіб мистецтва у жанрі соціодрами.
A separate location for the Day of Uzhgorod
Окрема локація до Дня міста Ужгород
Квест для закоханих «Унгвар стайл» став справжнім новим святом міста. Люди мали можливість отримати безболісне парне татуювання — на футболках, спробувати себе у фехтуванні та послухати співачку Алексу.
Insidethecode
Всерединікоду
Огляд креативно-технологічного кейсу «Всерединікоду», через доповідь на міжнародній безпековій конференції.