Спільно Різдво – святковий простір для дітей та молоді у Києві

У столиці, на Арсенальній площі, на час новорічних свят із 22 грудня по 28 січня був розгорнутий зимовий простір «Спільно Різдво» від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Українського католицького університету та ГО «Культурна платформа Закарпаття».

Протягом трьох тижнів діти та молодь мали змогу відвідати креативні майстерні, воркшопи та лекції на суспільно важливі теми.

Співачка ЮЮ – менторка «Спільно Різдво»

Програма складалася з лекцій та майстер-класів, що були спрямовані на підтримку дітей та молоді, а також щоб покращити їхній психоемоційний стан та подарувати їм святковий настрій. На території простору «Спільно Різдво» можна було записати трек із колядок та щедрівок з молодими українськими виконавцями, створити свою авторську різдвяну листівку, змайструвати солом’яного «павука» чи зробити маску до свята Маланки. Також учасники дізналися, як покращити своє фізичне і психічне здоров’я, правильно харчуватися, вивчили правила мінної безпеки в ігровій формі.

Сама ідея проєкту «Спільно Різдво» полягає в заохоченні згуртуватися навколо культурних традицій і дослідити важливі для сучасного суспільства теми.

«Спільно Різдво» — це частина програми ЮНІСЕФ зі створення в Україні просторів та сервісів, дружніх до дітей. У 2022 році в межах національної гуманітарної програми “Спільно” ЮНІСЕФ із партнерами відкрив по всій Україні 140 дитячих точок «Спільно», щоб надати дітям і їхнім опікунам інклюзивні соціальні послуги. Майже 400 000 відвідувачів цих просторів мали можливість гратися, розвиватися, брати участь у воркшопах та майстер-класах, отримати консультації медиків і психологів та доступ до інформації про гуманітарну підтримку ЮНІСЕФ.

Відвідати локацію «Спільно Різдво» та стати учасниками активностей саме в Києві змогли усі охочі віком від 7 до 17 років. Щодня відбувалося щонайменше три різні події.

  Спільно Кемп