Медіа майбутнього

Чому і як «: DRONEVAR»

Як контентно представлені середовища життя України, її природні ландшафт ти, об’єкти культурної спадщини в 2018 році в глобальному світі медіа?

Який прихований потенціал Український  покоління Y ( міленіалів ) , який народився в епоху становлення цифрового світу?

Чому ці питання повинні хвилювати сучасників і чому ми повинні обов’язково на них відповісти?

З 2014 року світ українця змінився назавжди. Він став децентралізованим, потоковим, відкритим. Але перед цим він пройшов етап тотальної розгубленості, невпевненості і навіть розпачу. Ми вперше за тривалий історичний час зіткнулися з абсолютно новою парадигмою звичного існування, викликаною втратою безпекового комфорту. У глобальному масштабі 2014 року цивілізація зіткнулась з неоварварством. Українці як частка цієї глобальної цивілізації опинились на вістрі цього протистояння. З тих пір світ для нас став стрімко змінюватися. Одна з таких змін набула форм тотальної діджиталізації.

картина

З 2014 року країна «пише» справжню історію через призму об’єктивів дронів та портативних екшнкамер.  

Покоління Y фіксує всі зміни, щоб історія ніколи не повторилася знов, особливо у негативах і провалах.

29 травня на Поштовій площі столиці  о 18:00 відбудеться дебютний показ блоку «DRONE MEDIA AWARDS» від «:DRONEVAR» в межах кінофестивалю «Молодість». 

Запршення

Беспилотник и портативные камеры уже четыре года является частью исторической памяти ” памяти страны. От Майдана достоинства к АТО , мечты к вере – новейшая машина видение является повседневным партнером и лакмусовой бумажкой, которая создает визуальные подтверждения необратимости изменений.

Мир впервые становится единственным планетарным пространством всех людей с общей версии реальности.

Для начала напомню о «: DRONEVAR» . Как культурно-технологических а поди я он произош в ся в городе Ужгород в 2017 году на территории исторически го комплекса «Ужгородский замок» (технологическая часть) и художественного центра « ILKO Gallery » (культурная часть).

  Промо відео культурного маршруту

конференція