ВАНДРУЙ – промоція “СРІБНОЇ ЗЕМЛІ” 4.0

ГО «Культурна платформа Закарпаття»,  ТМ «Креативні індустрії територій» відповідно стратегії розвитку торгівлі України затвердженої 28.03.2017…Відповідно стратегії розвитку торгівлі України затвердженої 28.03.2017, яка була розроблена згідно завдань Уряду України та під керівництвом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (Мінекономрозвитку) за технічної підтримки Міжнародного торговельного центру (МТЦ) на основі процедур та методології МТЦ у рамках програми «Стратегія розвитку торгівлі», а також відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації пана Москаля Г.Г. №426 від 23.11.2015, про Програму розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016 – 2020 роки, а також стратегії Мінекономрозвитку під егідою UNWTO і UNDP, за підтримки GIZ, USAID, WNISEF про функціонування Національної туристичної організації (далі НТО) та розвитку стійкої горизонтальної моделі саморегулюючих організації в галузі туризму, якими і є вище зазначене громадське об’єднання.

Було розроблено ряд системоутворюючих заходів, в рамках статутної діяльності громадського об`єднання, щодо застосування ширших політик до форматів використання об‘єктів культурної спадщини України. Мета: потужний туристичний продукт, що призведе до поштовху у регіональному розвитку.

Мукачівський замок 48°25′53″ пн. ш. 22°41′15″ сх. д.

Туризм – глобальна світова індустрія в якій Закарпаття контентно не представлено: відсутність цифрових туристичних сервісів, а головне повна відсутні кастомізованого контенту.

Що це, Закарпаття сьогодні?

Кінцевим продуктом системоутворюючої стратегії є:

  • публічне представлення семіотичного наративу комунікаційно-контентного дизайну цифрового світу  “ВСЕРЕДИНІКОДУ”.

  • перший в Україні мультидисциплінарний культурно-технологічний фестиваль “:DRONEVAR” (замок дронів). Метою проведення якого є осмислення через ігрові стилістики публічних дискусій процес перетікання світу фізично-аналового у цифровий.

З метою створення модерного промо контенту про Закарпаття, у час  четвертої промислової революції, “Сібна Земля” 4.0, до міста Ужгород було привезено Air`s Crew. Це команда топових дрон рейсерів України з міста Запоріжжя:

  Кубок Східної Європи з дрон-рейсингу в Ужгородському замку

https://www.facebook.com/Airs-Crew-732859846852330/?ref=br_rs

Дах видавництва “Закарпаття”

Air`s Crew представляли Україну на Чемпіонаті світу з дрон-перегонів 2016 року, що відбувся на Гаваях, місцем для траси було обрано Кualoaranch (ранчо Коалоа). Це місце те проходили зйомки таких фільмів як “Jurassicpark” (Парк Юрського періоду), серіалу “Lost” (Загублені). А також на Чемпіонаті Європи з дрон-перегонів 2016 року – острів Ібіца.

Мукачівський замок 48°25′53″ пн. ш. 22°41′15″ сх. д.

Мукачівський замок 48°25′53″ пн. ш. 22°41′15″ сх. д.

ГО “Культурна платформа Закарпаття” в партнерстві з громадською спілкою “Українська асоціація дрон перегонів” http://www.uadrr.com/ реалізувала безпрецедентну дію – поєднали непоєднуване. Пілоти швидкісних fpv дронів набули операторського змісту.

Князь Корятович 48°25′53″ пн. ш. 22°41′15″ сх. д.

Висока майстерність пілотування Air`s Crew у поєднанні з портативними екшнкамерами на fpv дронах створили можливість отримати унікальні ракурси об‘єктів культурної спадщини України.

палац Шенборнів 48°31′29″ пн. ш. 22°52′28″ сх. д

Ужгородський замок 48°37′18″ пн. ш. 22°18′24″ сх. д

Середнянський замок 48°32′20″ пн. ш. 22°29′51″ сх. д.

Зйомки відбувалися на території шести об‘єктів культурної спадщини України: палац Шенборнів, Мукачівський замок, Ужгородський замок, Хустський замок, Невицький замок, Середнянський замок.

 ІДЕЯ промо контенту“Сібна Земля” 4.0 – одружити новітні високотехнологічні розумні бавки (гаджети) із українським культурним кодом на Закарпатському майданчику, де багато сторіч перетиналися цивілізаційні магістралі й нашаровувалися унікальні цінністні, мистецькі та побутові матриці.

До створення текстової складової контенту долучився український письменник Мирослав Дочинець:

1998 — звання «Журналіст року Закарпаття».
2004 — лауреат Міжнародної літературної премії «Карпатська корона».
2012 — відзнака «Золотий письменник України».
2014 Національна премія України імені Тараса Шевченка
2016 — лауреат премії «Українська книжка року»

http://miroslav-dochinets.com/

До дня Незалежності України було презентовано перший промо матеріал:

  ICTV Факти тижня